Haaren – De boom en het ronde bankje op het Mgr. Bekkersplein in Haaren gaan dan toch echt binnenkort verdwijnen. Over enkele weken start de aannemer met het plaatsen van de nieuwe kiosk. De nieuwe kiosk is een stalen variant.
Kiosk in Haaren
Dit ontwerp, van architectenbureau Bedaux de Brouwer, is door een klankbordgroep gekozen uit alle inzendingen. We starten eerst met het grondwerk. Daarna duurt het nog tot begin zomer voor de kiosk helemaal klaar is. De kiosk markeert daarmee het einde van de herinrichting van het Mgr. Bekkersplein. Op de foto zie je een sneak-peak van de stalen dakconstructie.
Groen dak
De kiosk is gebaseerd op het ontwerp ‘Rank en sierlijk’ van Bedaux de Brouwer Architecten uit Goirle. Zij zijn hierbij van het oude origineel uitgegaan. De nieuwe kiosk krijgt een kolommenconstructie, waarbij het gietijzeren dak van groen voorzien zal worden.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.