Grote stroomstoring in zuidelijk deel Krimpen aan den IJssel

Krimpen aan den IJssel – Rond 14.30 uur werd een deel van Krimpen aan den IJssel door een stroomstoring getroffen. Vooral bij de Vijverflats en wijk Lansingh-Zuid schijnen veel huishoudens zonder stroom te zitten. Een woordvoerder van Stedin liet weten dat hem inmiddels om bijna 3.000 huishoudens gaat. Het betreft de volgende postcodes: 2921, 2923, 2925 en 2926.

Oplossen stroomstoring

Medewerkers van Stedin zijn op dit moment ter plaatse om de oorzaak van de storing te achterhalen en deze op te lossen. Hoelang het precies gaat duren, kon de woordvoerder nu nog niet inschatten. “Onze mensen zijn in ieder geval met het probleem bezig, dus ik hoop dat het zo snel als mogelijk hersteld is.” Garanties daarover vallen echter niet te geven, omdat eerst uitgezocht moet worden wat de storing heeft veroorzaakt.

UPDATE: Storing opgelost rond 15.30 uur

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio