Rotterdam – In Rotterdam is vannacht een man zwaargewond geraakt bij een schietincident. De man werd gevonden in een auto aan de Langenhorst.
Man zwaargewond aan hoofd
Volgens ooggetuigen zou het slachtoffer in het hoofd zijn geraakt. De politie was gebeld door mensen die schoten hadden gehoord. Hij is in kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht.
Uitgebreid onderzoek
De recherche doet uitgebreid onderzoek op de plaats-delict, zegt een woordvoerder. De politie roept getuigen op zich te melden.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.