23.1 C
De Bilt

Bewolkt en overwegend droog, overdag op steeds meer plaatsen zon

Verwachting voor vandaag en morgen

Er is vannacht vrij veel bewolking maar het blijft wel droog. Geleidelijk klaart het in het oosten wat op. De minimumtemperatuur ligt tussen de 4°C in het westen en net boven het vriespunt in het oosten van het land. De oost- tot noordoostelijke wind is overwegend zwak.

Woensdagochtend is het in het westen en zuiden bewolkt maar de opklaringen in het oosten breiden zich verder over het land uit. In de middag schijnt de zon op veel plaatsen, alleen in het zuiden komen nog enkele wolkenvelden voor. Het blijft droog met een maximumtemperatuur van ongeveer 10°C. De oostelijke wind is zwak tot matig.

In de nacht naar donderdag is het helder en gaat het op veel plaatsen licht vriezen. Alleen vlak aan zee blijft de temperatuur iets boven nul. Het blijft droog met een overwegend zwakke oostelijke wind.

Donderdag overdag is het zonnig en in de middag ligt de temperatuur tussen de 8°C in het noordoosten en 11°C in het zuiden van het land. De oostelijke wind neemt in de middag toe naar overwegend matig. (Bron: KNMI)

Uitgifte: 02/03/2022 03.32 uur LT

    

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio