23.1 C
De Bilt

Zonnige perioden en zacht. Donderdag eerst regen, later zonnig

Verwachting voor vandaag en morgen

In het noorden komt de eerste uren nog lokaal mist voor. Verder is er vandaag veel zon met in het westen en zuiden ook wolkenvelden. Regen wordt daar niet of nauwelijks uit verwacht. Daarnaast wordt er ook Saharastof aangevoerd die de zonneschijn enigszins zal temperen. Het wordt zacht met maxima tussen 13°C in het noorden en 17°C lokaal in het zuiden. De zuidoostenwind neemt toe naar matig, in het Waddengebied en op het IJsselmeer naar vrij krachtig.

Komende nacht neemt de bewolking toe en trekt een gebied met regen oostwaarts over ons land. De minimumtemperatuur wordt ongeveer 7°C. De wind draait van zuidoost naar west tot noordwest en is matig, op het IJsselmeer en aan de kust (vrij) krachtig.

Donderdagochtend trekt de regen weg naar Duitsland. Van het westen uit klaart het op en vooral in de middag is er veel zon bij een temperatuur die rond 11°C ligt. De noordwestenwind wordt matig. In de avond wordt de wind zwak en variabel. (Bron: KNMI)

Uitgifte: 16/03/2022 07.30 uur LT

   

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio