Bliss via Popsport stapje verder in droom naar muziekcarrière

De band Bliss uit Emmen mag het landelijke traject van Popsport volgen. De band werd geselecteerd uit zes deelnemers die van april tot juli het talentontwikkelingstraject Popsport Drenthe volgden. Het is een nieuwe stap in de droom van de bandleden om professioneel muzikant te worden. Vanaf september krijgt de band een aantal maanden professionele begeleiding, workshops en studiotijd om te werken aan hun eigen muziek.

Talentontwikkelingsproject Popsport

Popsport richt zich op jonge muzikanten tussen de 12 en 21 jaar. In een provinciaal traject volgen deelnemers een aantal weken workshops en worden ze gecoacht op het schrijven van eigen nummers, geluid en podiumpresentatie. In Drenthe waren muzikanten CYNN en Robin Assen van de band Navarone aan het traject verbonden. Hun taak wordt nu over genomen door andere artiesten, waardoor de deelnemers stappen kunnen zetten richting (landelijke) optredens. Aan het eind van het landelijke traject staat er een finale gepland om te kijken wie in Nederland zich het meest weet te onderscheiden.

Bliss uit Emmen
Bliss uit Emmen – Foto: K&C

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio