27 garageboxen op Kromme Gouwe gecontroleerd

Afgelopen maandag 19 december zijn er op bedrijventerrein Kromme Gouwe 27 in Gouda garageboxen gecontroleerd op gebruik en bestemming. Er zijn verschillende overtredingen vastgesteld op het gebied van brandveiligheid. Dit is onveilig voor de huurders van de garageboxen. De eigenaren zullen dan ook de nodige maatregelen treffen om de overtredingen te herstellen.

Controle garageboxen

Garageboxen zijn gewild voor de opslag van spullen. Regelmatig blijken deze opslaglocaties gebruikt te worden voor andere doeleinden dan waar ze voor bedoeld zijn volgens het bestemmingsplan. Denk hierbij aan brand- of explosiegevaar, overlast door gebruik en aantasting van de gezondheid. Daarom voert gemeente Gouda spontane, preventieve controles uit.

Deze preventieve controles bij deze boxen, panden en horeca worden het komende jaar voortgezet. Daarnaast worden er ook controles ingepland ten aanzien van bedrijventerreinen.  

Meld een vermoeden van criminele activiteiten

Vermoedens van criminele activiteiten of opvallende zaken kunt u melden bij de politie (spoed 112, anders 0900-8844) maar ook anoniem bij Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000 of online via www.meldmisdaadanoniem.nl.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio