Stijging liggeld charters en historische schepen in Waterland wordt veel minder dan afgesproken

Het college van burgemeester en wethouders van Waterland heeft na onderzoek vastgesteld, dat de verhoging van de liggelden voor charters en historische schepen in de haven van Monnickendam, aangepast moet worden. Er was in de gemeentelijke besluitvorming sprake van een forse verhoging van de kosten voor aanmeren.

Liggeld

Op de hoogte daarvan is het college aangesproken door de schippers en de gemeenteraad. Er komen voor 2024 dus weer afzonderlijke tarieven voor de charters en de historische schepen. Wethouder Harm Scheepstra: “Met de schippers zijn wij intussen een overleg gestart om de relatie tussen de zeilvloot en de gemeente, ook financieel, te herstellen.”

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio