Het aantal elektrische auto’s in de gemeente Steenbergen blijft groeien, en daarmee ook de behoefte aan laadpalen. De gemeente Steenbergen werkt daarom aan de uitbreiding van het netwerk van openbare oplaadpunten. Momenteel zijn er meer dan 70 laadpalen in de gemeente, en dat aantal zal de komende jaren verder toenemen.
Om de groei bij te houden, zoekt de gemeente nu naar 160 extra locaties waar in de toekomst extra laadpalen geplaatst kunnen worden. Of er daadwerkelijk een laadpaal komt, hangt af van het gebruik van de bestaande oplaadpalen in de buurt. Bij intensief gebruik komt er sneller een nieuwe paal, terwijl bij minder gebruik dit langer kan duren.
De gemeente roept inwoners op om mee te denken over de voorgestelde locaties. Via een interactieve kaart kunnen inwoners hun mening geven over de geschiktheid van de plekken. Dit kan vanaf 2 januari tot en met 20 januari 2025.
Meedenken over laadpalen
Op de kaart staan de beoogde locaties aangegeven met groene stippen. Door op een stip te klikken, kunnen inwoners aangeven waarom zij de locatie wel of niet geschikt vinden. De gemeente hoopt zo samen met de inwoners een goed functionerend netwerk van opladers te creëren.
Meer informatie en toegang tot de kaart zijn te vinden op https://participatie.evmaps.nl/steenbergen.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.