Bewoners van Schollevaar kunnen hun hart ophalen in maart: er is weer van alles te doen in Huis van de Wijk aan het Stationsplein! Op zaterdag 8 maart wordt Vrouwendag gevierd. Bij de rommelmarkt op zaterdag 15 maart vallen veel leuke koopjes te scoren. En die high tea op 22 maart, dat wordt lekker smikkelen.
Programma’s voor activiteiten Huis van de Wijk Schollevaar in maart
- Zaterdag 8 maart, 16.00 – 19.30 uur: op Internationale Vrouwendag is er muziek, kun je hennatattoos laten zetten, naar verhalen van vrouwen uit de wijk luisteren of een spirituele workshop doen. Natuurlijk zijn er lekkere hapjes en drankjes. Gratis entree. Verder delen Huis van de Wijk en Sonrisa die dag rozen uit in de wijk. ’s Avonds is er een iftar bij het CMC. Opgeven kan bij coördinator Huis van de Wijk Kassem, 06 – 1186 9929.
- Zaterdag 15 maart, 13.00 – 15.00 uur: kom koopje scoren op de rommelmarkt. Heb je leuke spullen over? Kom ze verkopen en verdien iets extra’s! Een tafel reserveren voor maar €5 kan bij Kassem, 06 – 1186 9929. De entree is gratis. Voor bezoekers én kraamhouders is er een kopje koffie of thee met koekje. En… elk uur worden er leuke prijzen verloot.
- Zaterdag 22 maart, 13.00 – 15.00 uur: high tea met heerlijke hartige en zoete hapjes. Reserveer snel een plekje voor €5 per persoon bij Shakoen, 06 – 243 43 758.
Meer informatie
Alle activiteiten zijn in Huis van de Wijk Schollevaar, Stationsplein 20. Vragen of meer informatie? Neem contact op met buurtcoach Elvira via e.grabus@welzijncapelle.nu | 06 – 348 69 710 coördinator Kassem, k.taha@welzijncapelle.nu | 06 – 118 69 929.