Wil jij ook wel eens zien wat er allemaal leeft in de zee, kom dan naar het strand bij Parnassia. We gaan die dag vissen met een kor. Een kor is een sleepnet wat we met zijn allen, lopend op het strand langs de vloedlijn, voorttrekken. Houd er rekening mee dat je schoenen tegen zeewater kunnen of trek laarzen aan. Allemaal handen uit de mouwen!
Als het weer te slecht is om te vissen dan wordt het een strandexcursie waarbij de gids, als het weer het toelaat, met een duwnet op zoek gaat naar de bewoners van de zee.
Excursie vissen met een kor
Deze excursie is bedoeld voor kinderen van 6 t/m 12 jaar, ouders zijn ook welkom. Hij wordt gehouden in het Nationaal Park Zuid-Kennemerland.
Praktische informatie
- Datum: zondag 30 maart
- Tijden: 12:00 – 13:30 uur
- Verzamelen: bij de strandopgang van Strandpaviljoen Parnassia, Bloemendaal aan Zee, Parnassiaweg 1, Overveen
- Reserveren/aanmelden: Meedoen kan alleen na aanmelding via www.np-zuidkennemerland.nl