Op zaterdag 5 april opende wethouder Paul Boogaard samen met Edith en Teun Verduijn officieel de nieuwe winkel van familie Verduijn: Landwinkel De Maashoeve. De winkel, gelegen in Maasdam, biedt een breed assortiment aan streekproducten en vormt een mooie plek voor recreanten om even uit te rusten. Dit maakt het een mooie aanvulling op het recreatieaanbod in de Hoeksche Waard.
Wethouder Paul Boogaard (toerisme): “Ik heet de familie Verduijn van harte welkom in de Hoeksche Waard en wens hen veel succes met De Maashoeve. Dit is een aanwinst voor het eiland en een mooie plek waar inwoners en bezoekers kunnen genieten van het gebied. Ambacht, gastvrijheid en kwaliteit komen hier samen.”
Streekproducten in de Landwinkel
Landwinkel De Maashoeve biedt een breed aanbod aan ambachtelijke producten. De streekproducten komen uit de Hoeksche Waard, maar ook uit andere regio’s in Nederland. Bezoekers kunnen er terecht voor onder andere ijs, kaas, verse melk uit de melktap, vlees en zuivel.
Toekomstplannen
De familie Verduijn kijkt vooruit en heeft plannen om het bedrijf binnenkort verder uit te breiden met een eigen kaasmakerij waar ambachtelijke en verse kazen worden geproduceerd.
Rustpunt voor recreanten
De Maashoeve ligt in een prachtige omgeving en is een ideale tussenstop voor fietsers en wandelaars die de Hoeksche Waard verkennen. Naast een winkel wordt De Maashoeve ook een officieel rustpunt. Dit betekent dat recreanten hier kunnen pauzeren en genieten van de landelijke omgeving.
Deze week is op 2 andere locaties ook een rustpunt geopend:
- De Maashoeve, Zwanegatsedijk 1a in Maasdam
- Rustpunt Piershil, Sluisjesdijk 50 in Piershil
- Zorgboerderij Bonaventura, Langedam 2 in Strijen
Op de website van Stichting Rustpunt staat een overzicht van alle rustpunten in Nederland.