24.3 C
De Bilt

Met BlowUp Art X Pulchri Studio staat Den Haag weer bol van de kunst

Den Haag – De vierde editie van BlowUp Art is vanaf morgen, zaterdag 10 mei, te zien in het hart van het Museumkwartier: het Lange Voorhout. Dit jaar brengt de tijdelijke tentoonstelling een spannende mix van verrassende opblaaskunst van John Körmeling, Kiki en Joost, Eugenie Boon, Piet Warffemius en Fransje Killaars in combinatie met sculpturen van Voorhout Monumentaal geselecteerd door Pulchri Studio.

BlowUp Art

Van 10 mei tot en met 11 juni biedt BlowUp Art X Pulchri Studio bezoekers een expositie van volume met verrassende, kleurrijke installaties in de openbare ruimte. Dit jaar zijn de grootse opblaaskunstwerken gelijktijdig te zien met Voorhout Monumentaal, de beeldententoonstelling van Pulchri Studio. Met deze gelijktijdige openluchtexposities, waarbij Pulchri Studio, BlowUp Art Den Haag en West Den Haag de handen ineen hebben geslagen, wordt een bezoek aan de culturele hotspots van het Museumkwartier nog meer de moeite waard.

Frisse blik

BlowUp Art X Pulchri Studio is onderdeel van het project BinnenhofBuiten, een initiatief van The Hague & Partners dat cultuur en kunst toegankelijk maakt tijdens de renovatie van het Binnenhof. De tentoonstelling is vrij toegankelijk en biedt een frisse blik op kunst in de openbare ruimte.

Ben je in Den Haag, trakteer jezelf dan op een ‘BlowUpcino’. Dit is een cappuccino met daarop een opvallende, ambachtelijke meringue-topping. De BlowUpcino, net zo kleurrijk en fotogeniek als de expo zelf, is voor dezelfde prijs als een normale cappuccino te bestellen bij Pulchri Studio, Hotel des Indes, Escher in Het Paleis, Mauritshuis, HNT – Koninklijke Schouwburg, Gallery61 en Dudok.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio