23.1 C
De Bilt

Collectief Maison Courbe te gast in Beekdaelen met een zintuigelijke theaterwandeling  

Op zondag 7 september nodigt Collectief Maison Courbe jong en oud uit voor een bijzondere belevenis: Obaké. Deze theaterwandeling met dans, humor en circus start om 15.00 uur bij de Sint-Bavokerk in Nuth en is gratis toegankelijk voor alle leeftijden.

Wethouder Jeannette Quadvlieg is verheugd dat Cultura Nova dit jaar in Beekdaelen te gast is en vooral heel positief over het feit dat het collectief erom bekend staat omwonenden en bezoekers te betrekken bij hun optredens.

Obaké

Obaké is meer dan een voorstelling: het is een ontdekkingstocht vol verwondering, verrassing en speelse magie. Het duo Parpaing en Moellon, gespeeld door Leo Manipoud en Hélène Leveau, neemt het publiek mee op een zoektocht waarvan het doel niet meteen duidelijk is, maar die gaandeweg een universum opent waarin alledaagse dingen een nieuwe betekenis krijgen.

Met circus, dans en rituele beelden creëren de makers een wereld waarin de werkelijkheid plots ruikt naar grind, smaakt naar gras en aanvoelt als klei. Het resultaat is een poëtische én komische ervaring die jong en oud uitdaagt om opnieuw te kijken naar de omgeving en naar zichzelf.

Collectief Maison Courbe

Maison Courbe is een collectief van jonge makers uit de circus- en beeldende kunstwereld. Hun werk is altijd multidisciplinair: een samenspel van performance, installaties en interventies in de openbare ruimte. In Obaké komen lichaam, materie en ruimte samen in een unieke theatrale beleving.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio