23.1 C
De Bilt

Bliss to Shine: geef een kind met kanker een glimlach cadeau

VeenendaalStichting Bliss to Shine is er voor thuiswonende kinderen in gezinnen die te maken hebben met kanker. De stichting met een ANBI-status vervult wensen en creëert herinneringen voor het leven. Onbetaalbaar, zo weten zij al uit ervaring. Om wensen en dromen te kunnen realiseren voor kinderen is echter veel geld nodig. Daarom organiseert de stichting elk jaar een eindejaarsactie.  

Tijdens de actieperiode gaat het om de verkoop van speculaaspoppen (€7,00) en chocoladeletters (vanaf €10,00). Van elke verkochte pop en letter gaat een bedrag naar Bliss to Shine. Daarmee kunnen we heel veel wensen vervullen.

Bestellen bij Bliss to shine

Niet alleen particulieren kunnen speculaaspoppen en/of chocoladeletters bestellen. Ook voor bedrijven zijn er mogelijkheden. Want hoe leuk is het om collega’s of medewerkers een speculaaspop of chocoladeletter te geven aan het eind van het jaar? En uit (proef)ervaring is gebleken dat ze superlekker zijn! 

Bestellen gaat eenvoudig via het bestelformulier op de website van de stichting: www.blisstoshine.nl/speculaasactie.

Maar in jouw regio bevindt zich ook vaak ergens een afhaallocatie. Selecteer bij je bestelling de afhaallocatie. Zodra je bestelling klaarstaat, ontvang je een bericht om deze af te halen.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio