23.1 C
De Bilt

Laan van Welhorst weer in twee richtingen open

Hendrik-Ido-Ambacht – Sinds donderdagmiddag 6 november is de Laan van Welhorst in Hendrik-Ido-Ambacht weer in twee richtingen open voor al het verkeer. Ook fietsers kunnen het fietspad weer gebruiken.

Ruim een week eerder dan gepland is de laan in beide richtingen weer open. “Een mooie prestatie van KWS Infra en het bouwteam”, vertelt verkeerswethouder Jauharina Oelfke-ten Seldam stralend. “En mede mogelijk gemaakt door het geduld en de medewerking van omwonenden, de ondernemers op Hoog Ambacht en weggebruikers. Bedankt daarvoor!”

Afronding van de werkzaamheden Laan van Welhorst

Hoewel de weg in allebei de richtingen weer open is, zijn de werkzaamheden nog niet klaar. Komende periode worden de laatste werkzaamheden uitgevoerd:

  • Er komt een drempel van de Sophialaan naar de Zalm.
  • Verkeersborden en straatmeubilair, zoals fietsbeugels en bankjes, worden neergezet.
  • Bomen en planten worden geplaatst.
  • De stoep en het fietspad tegenover het Kruidvat worden opgehoogd.
  • We verbeteren de geleidelijnen bij winkelcentrum Hoog Ambacht.
  • Begin volgend jaar wordt een nieuwe fietsbrug geplaatst, naast de voetgangersbrug bij bushalte Hoog Ambacht.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio