23.1 C
De Bilt

Groots Promconcert Crescendo beloofd GROOTS te worden

Krimpen aan de Lek – Ter voorbereiding op het Groots Promconcert met Edsilia Rombley repeteerde maandag het SBO van Crescendo samen met het gelegenheidskoor in het Cultuurhuis. Er is al heel wat geoefend en dat is te horen. De muziek klinkt geweldig en het koor van bijna 100 zangers en zangeressen klinkt goed in de oren.


Voor de meeslepende klassiekers, moderne hits en indrukwekkende symfonische werken zoals Across the Stars (het iconische thema uit Star Wars), Coldplay in Symphony (samenstelling van grote hits) en Deep Purple Medley (rock klassiekers in een symfonisch jasje) moet je 29 november bij het Promconcert zijn!
En natuurlijk klinken er ook songs samen met Edsilia Rombley, waaronder haar eigen repertoire en popklassiekers zoals I Say a Little Prayer.

Bij de repetitie vertolkte Mirthe van der Ham met haar prachtige stem de stukken die Edsilia Rombley gaat brengen. Mirthe is o.a. Docent AMV/Maak Muziek bij Muziekschool Krimpen aan de Lek en speelt Hobo in het SBO Crescendo.

Mirthe van der Ham Foto © Regio Online – Joke Rietveld

Het orkest speelt onder leiding van Michael Engelbrecht die zoals altijd het orkest naar hoger presteren helpt. Het koor wordt geleid door Matthijs Hoogendijk. Hij is o.a. Dirigent bij Fanfare Apollo Nieuw-Lekkerland en oprichter van Stichting Muziek Producties Hoogendijk. Het koor klinkt dan ook erg professioneel en zuiver.

Gelegenheidskoor Crescendo onder leiding van Matthijs Hoogendijk Foto © Regio Online – Joke Rietveld

Groots Promconcert met Edsilia Rombley

29 November transformeert Sporthal de Walvis in Krimpen aan de Lek tot een bruisende concertzaal voor het Groots Promconcert 2025. Edsilia Rombley is één van Nederlands meest geliefde zangeressen en komt het orkest en koor versterken met haar mooie repertoire.

Er zijn twee soorten kaarten beschikbaar:

  • TOP rang – prijs €35,- (vanaf 3 oktober)
    Dit zijn de stoelplaatsen op de voorste rijen voor en rondom het orkest en de tribune in de zaal met de beste ervaring van beeld en geluid. Kan ook worden gebruikt voor minder valide en rolstoelplaatsen (graag even doorgeven via de sbo@crescendokrimpen.nl)
  • 1e rang – prijs €27,50,- (vanaf 3 oktober)
    Dit zijn de stoelplaatsen in de zaal rondom het orkest (niet de eerste rijen voor en rondom het orkest en de tribune in de zaal). Kan ook worden gebruikt voor minder valide en rolstoelplaatsen (graag even doorgeven via sbo@crescendokrimpen.nl)

Locatie: Sporthal de Walvis, Krimpen aan de Lek
Aanvang: 20:00 uur

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio