23.1 C
De Bilt

Inschrijving Herdertjestocht Drimmelen van START

Drimmelen – Op zondag avond 21 december vindt alweer de derde editie van de Herdertjestocht georganiseerd door de Vijf Heiligen Parochie van de gemeente Drimmelen plaats.

Wat is er mooier en zinvoller dan voor Kerst met elkaar te gaan wandelen als herders de avond in, de nacht tegemoet. Ooit deden dorpsgenoten, de vrienden van “d’n Amerkant” er veel mensen een groot plezier mee. Aan hun opzet is niets veranderd.

Herdertjestocht

Het idee achter de Herdertjestocht is even simpel als bijzonder. Je wandelt met bekende en (nog) onbekende “herders” in het donker de polder in en gaat in gesprek of op zoek naar de stilte met de warmte van de mensen om je heen die samen met jou om dezelfde reden mee doen. Het is geen stille tocht maar je mag er zelf wel een stille tocht van maken. Ieder een doet mee vanuit zijn eigen motivatie.

Tussenstops

De wandeling wordt onderbroken door een aantal haltes om de inwendige mensen te versterken of voor bijzondere ontmoetingen die passen bij de Kersttijd. De route blijft geheim. Je verneemt na inschrijving alleen het vertrekpunt waar je aan het slot ook weer terugkeert.

Ga naar de website van de Vijf Heiligen Parochie: www.naardekerk.nl en lees onder Herdertjestocht 2025 hoe je je kunt aanmelden. Opgeven kan tot 18 december.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio