23.1 C
De Bilt

Leergeld De Stuwwal ontvangt grote cheque op kerstmarkt

Zaterdag 6 december organiseerde het jarige Instituut Jolanda Vleugel een kerstmarkt in Groesbeek. Het opleidingsinstituut voor integrale Coaching en Therapie Jolanda Vleugel, vierde haar 25-jarig bestaan met een kerstmarkt in Groesbeek. Het positieve saldo was bestemd voor de stichting Leergeld De Stuwwal. Deze Stichting is met uitsluitend vrijwilligers actief in de gemeente Berg en Dal en heeft in 2025 hier al bijna 500 kinderen geholpen.

Op het terrein waar het instituut is gevestigd waren vele kraampjes opgesteld. Veelal lokale ondernemers presenteerden hun producten en activiteiten. Ook was er gezorgd voor de inwendige mens. Kinderen konden spelen op luchtattracties en zelfs schaatsen. Jolanda Sleutel had oud-cursisten uitgenodigd, en natuurlijk de inwoners van Berg en Dal.Op het einde van de dag waren meer dan 600 mensen op bezoek geweest.

Cheque voor de Stuwwal

Jolanda overhandigt een cheque van wel 2.000 Euro aan de verraste voorzitter Hans Stiekema van de stichting. Ook spontaan werd geld aan De Stuwwal gedoneerd.

Hans beloofde Jolanda dat het hele bedrag ten goede zou komen aan kinderen in Berg en Dal, kinderen die het echt nodig hebben.

Stichting Leergeld De Stuwwal ondersteunt kinderen tussen 4 en 18 jaar die opgroeien met geldzorgen. Gezinnen nemen contact op met de Stichting via de website. Daar kan een aanvraag gedaan worden. Vervolgens komt een contactpersoon op huisbezoek, die het inkomen controleert, en bespreekt hoe en waarmee geholpen kan worden. Snel en eenvoudig.

www.jolandavleugel.nl

www.leergelddestuwwal.nl

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio