Heb je altijd al een blaas- of slagwerkinstrument willen leren bespelen? Of lijkt samen muziek maken je geweldig? Dan is dit je kans!
Samen muziek maken in Nieuw Talent Orkest
Excelsior Woerden organiseert Nieuw Talent Orkest Woerden, een uniek muziekproject voor volwassenen. In tien repetities ervaar je hoe fantastisch het is om samen muziek te maken. De eerste repetitie is op woensdag 25 februari 2026, 20.00 – 22.00 uur in De Speeldoos, Singel 45A in Woerden. Dit belooft een bijzondere avond te worden onder de enthousiaste muzikale leiding van Guus Pieksma, initiatiefnemer van Nij Talint Orkest uit Sneek.
Om mee te kunnen doen hoef je geen muzikale ervaring te hebben of noten te kunnen lezen. De repetities duren twee uur en die vliegen voorbij! Natuurlijk is er een pauze en het plezier staat voorop. Het project sluit af met een feestelijk concert.
Doe ook mee!
De vereniging zorgt voor een instrument en lessenaar. Je kunt aangeven welk instrument je wilt spelen en anders krijg je daarover advies. Verder krijg je een compleet orkestboek. Meer dan 6.000 Nieuw Talent Orkest muzikanten gingen je voor en ontdekten een geweldige nieuwe hobby!
Wat je moet weten
Startdatum: woensdag 25 februari 2026, 20.00 – 22.00 uur
Vervolg: iedere week op de woensdagavond
Tijd: 20.00 – 22.00 uur
Locatie: De Speeldoos, Singel 45A in Woerden
Kosten: € 150,- per persoon voor het hele project Kijk voor meer informatie op www.excelsior-woerden.nl of neem direct contact op met Sander den Hollander, telefoon 06 – 57968358 of pr@excelsior-woerden.nl.
