23.1 C
De Bilt

Doelstelling aantal nieuwbouwwoningen in Reimerswaal behaald

Reimerswaal – Het college van burgemeester en wethouders is verheugd te kunnen melden dat de ambitie uit het coalitieakkoord om circa 300 nieuwe woningen te realiseren ruimschoots behaald gaat worden.

In het coalitieakkoord is opgenomen dat er aan het eind van deze bestuursperiode, maart 2026, ongeveer 300 woningen bijgebouwd zouden moeten zijn. Uit de voorlopige cijfers blijkt dat er van 2022 tot nu al 308 woningen zijn gebouwd. Dit betekent dat we onze doelstelling nu al hebben behaald.

Aantal nieuwbouwwoningen groeit nog

Het is goed om te benadrukken dat dit voorlopige cijfers zijn. Het uiteindelijke aantal zal nog hoger uitvallen, aangezien er woningen zijn die dit jaar al gereed komen maar nog niet officieel zijn gemeld. Bovendien heeft de gemeente Reimerswaal nog bijna een kwartaal te gaan tot de verkiezingen, waarin ook nog nieuwe woningen opgeleverd zullen worden.

Het college is blij dat deze ambitie behaald is. Er is nog steeds veel behoefte aan woningen. Daarom blijft het college zich inzetten om (betaalbare) woningen te realiseren voor onze inwoners.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio