Innerwheel Schoonhoven viert 65-jarig jubileum met boeiende lezing

Krimpenerwaard – Om het 65-jarig lustrum van serviceclub Innerwheel Schoonhoven te vieren wordt op dinsdag 17 maart een interessante lezing gegeven door de zussen Annemieke en Janine Jansen (jansenjansen.com). Zij delen de liefde voor gezond koken en eten. Samen schrijven zij kookboeken. Janine kookt en Annemieke – cardioloog in het GHZ – controleert of alles ook echt gezond is. Er kunnen heerlijke gezonde hapjes geproefd worden.

Zij schreven onder andere kookboeken over gezond afvallen, mediterraan koken en over gezonde voeding voor je brein. De laatste in samenwerking met Eric Scherder.

De avond in Belvedère is voor iedereen toegankelijk. Er is een beperkt aantal zitplaatsen. Vol= vol. Opgeven kan via: iiw.nl.schoonhoven@gmail.com. Er wordt een kleine bijdrage gevraagd van € 7,50. Onder de deelnemers zal een kookboek verloot worden.

Proeven bij Innerwheel Schoonhoven

De ruim twintig leden van Innerwheel Schoonhoven komen de eerste dinsdag van de maand bij elkaar in Belvedère. Ze eten samen en meestal is er een interessante gastspreker. Jaarlijks kiezen zij een – meestal regionaal- doel waarvoor ze geld inzamelen. Dit doen ze door van alles te organiseren. Van de verkoop van tweedehands kleding en – boeken tot het organiseren van kleiworkshops en het maken van kerststukken. Geïnteresseerd om een keer te komen ‘proeven’ op een clubavond?

Aanmelden kan ook via: iiw.nl.schoonhoven@gmail.com  Meer weten over Innerwheel? Zie www.innerwheelnederland.nl  

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio