Ouderkerk aan den IJssel – Speciaal voor kinderen uit de groepen 4 en 5 van de Ouderkerkse basisscholen organiseert muziekvereniging Excelsior een KinderZomerOrkest. Bij dit KinderZomerOrkest leren de kinderen liedjes spelen op blokfluit en muziek maken met de bij kinderen erg populaire Boomwhackers. Excelsior laat de kinderen graag ervaren hoe leuk het is om samen muziek te maken, maar natuurlijk is muziek maken ook erg goed voor de ontwikkeling van de hersenen van kinderen.
KinderZomerOrkest
De lessen worden op vrijdagmiddag, behalve schoolvakanties, gegeven van 16:30 tot 17:15 uur in de Hobbyruimte van De Drie Maenen. Ervaring met muziek maken is niet nodig en voor een blokfluit wordt gezorgd. De eerste les op vrijdag 20 maart 2026 is een vrijblijvende open les waarbij ouder/verzorger(s) ook van harte welkom zijn.
De eindpresentatie van het KinderZomerOrkest is gepland op maandag 22 juni 2025 van 19:30 tot circa 20 uur. Een van de hoogtepunten is een muziekstuk samen met Excelsiors harmonieorkest, dat sinds begin dit jaar onder enthousiaste leiding staat van dirigent Alex Thyssen.
Meedoen met het orkest kost €30 (inclusief gebruik leenblokfluit) plus €8,95 voor het blokfluitboekje. Meer informatie: www.excelsiorouderkerk.nl

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.