Venlo – Heeft je bedrijf laadpalen, maar worden die maar deels gebruikt? Zonde! Of heb je juist (nog) geen laadpalen, maar zoek je er een voor jouw elektrische truck of bestelwagen? Het nieuwe platform Laadmatch koppelt het aanbod van en de vraag naar laadpalen aan elkaar.
Laadpaal zoekt truck of bestelbus
Heeft je bedrijf laadpalen die niet altijd worden gebruikt? Laat op de website van Laadmatch zien dat ook andere bedrijven ze kunnen gebruiken. Je geeft een aantal relevante criteria aan:
- Hoeveel laadpunten heb je, van hoeveel kW?
- Wanneer kunnen andere bedrijven een laadpaal gebruiken?
- Is de laadpaal ook te gebruiken door N1, N2 of N3 voertuigen?
Truck of bestelbus zoekt laadpaal
Ben je juist op zoek naar een plek om je elektrische voertuigen op te laden? Kijk op Laadmatch of er bij jou in de buurt of op de route een laadpaal wordt aangeboden. Is dat nog niet het geval, laat dan op de website weten dat je een laadpaal zoekt. Geef aan:
- Wanneer wil je laden (onderweg of overnachting)?
- Waar wil je laden, in welke straal?
- Om welk voertuig gaat het (N1, N2 of N3)?
Laadmatch is bijvoorbeeld ook handig als je wel bij je eigen bedrijf een laadpaal hebt, maar niet op je plek van bestemming.
Wat als er een match is?
Als er een match is in vraag en aanbod, krijgen de matchende partijen dat te horen. Onze logistiek makelaars helpen dan desgewenst bij het maken van de verdere afspraken. Wij informeren je bijvoorbeeld hoe je een contract opstellen om het gebruik van de paal af te rekenen. Onze hulp is gratis, net als het gebruik van Laadmatch.
Initiatief van Midden Limburg Bereikbaar
Laadmatch is een initiatief van Midden Limburg Bereikbaar. Logistiek makelaar Freek Boele adviseert bedrijven die hun logistiek slimmer en duurzamer willen inrichten. Door de vele gesprekken die hij met bedrijven heeft, merkte hij dat er behoefte is aan een initiatief als Laadmatch.nl. “Steeds meer bedrijven in Midden-Limburg gaan elektrisch rijden. Ik adviseer ze over subsidies, laadinfra enzovoort. Sommige bedrijven hebben te maken met netcongestie, waardoor ze voorlopig niet of onvoldoende laadpalen kunnen aanleggen. De wil om te elektrificeren is er, maar er zijn praktische barrières. Ik help deze bedrijven dan met zoeken naar een oplossing om toch te kunnen laden.”
Vraag en aanbod koppelen
Tegelijk komt Freek bij bedrijven die laadpalen hebben waar niet de hele dag voertuigen aan staan. “Hoe kunnen we bedrijven met een laadpaal-aanbod en een laadpaal-vraag makkelijker aan elkaar koppelen, vroeg ik mij af.” En dus bracht Freek diverse partijen bij elkaar om hierover na te denken. Met als gevolg het nieuwe platform Laadmatch. “Ik hoop dat er veel mooie matches komen!”

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.