Klooster Graefenthal organiseerd sfeervol dagje uit

Op zaterdag 4 en zondag 5 juli organiseert Heerenlanden Events de fair Brocante en Meer op het prachtige, historische Klooster Graefenthal in Goch, net over de grens bij Nijmegen.

Klooster Graefenthal

In de sfeervolle kloosteromgeving presenteren ruim 40 standhouders een gevarieerd aanbod van brocante, vintage, woonaccessoires, tuinartikelen en delicatessen. Bezoekers kunnen heerlijk rondstruinen, genieten van de landelijke sfeer en ontspannen op een van de gezellige terrasjes.

fair Brocante. Klooster Graefenthal. Foto: Heerenlanden Events

Daarnaast is er een leuke workshop van waar bezoekers kunnen leren hoe zij een mini-lijstje een authentieke brocante uitstraling kunnen geven. Ook het kloostercafé is geopend voor verse koffie en diverse lekkernijen.

Brocante en Meer is een compleet verzorgd en inspirerend dagje uit voor liefhebbers van brocante, sfeer, creativiteit en genieten.

4 & 5 juli

10.00 – 16.30 uur

Klooster Graefenthal, Goch (D)

Entree € 5,- | Kinderen gratis | Gratis parkeren

Meer informatie: Heerenlanden Events

fair Brocante. Klooster Graefenthal. Foto: Heerenlanden Events
fair Brocante. Klooster Graefenthal. Foto: Heerenlanden Events

Een sfeervol dagje uit net over de grens, waar brocante, kloostersfeer, terrasjes, workshops en delicatessen samenkomen.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio