Zaterdagmiddag 11 juli is er een IVN-excursie; Kennismaking met vlinders en libellen in de Vitenstuin. Dit bescheiden en interessante natuurgebiedje ligt aan de rand van het Engelse Werk in Zwolle.
Vlinders en Libellen
Drie natuurgidsen bieden een laagdrempelige introductie in het leren herkennen van vlinders, libellen en juffers. We gaan vooral zélf op onderzoek uit: Welke soorten zijn er zoal te ontdekken in de Vitenstuin? Zoekkaarten, kijkers en loepjes zijn aanwezig.
De aanwezige kinderen gaan samen met 1 gids op ontdekkingstocht.
Aanmelden is verplicht. https://www.ivn.nl/afdeling/zwolle/
Aanvang 13 uur. Vertrek vanaf de parkeerplaats bij het Vitenskantoor, Oude Veerweg 1, 8019 BE Zwolle. We lopen van daaruit samen naar de tuin. Lange broek en stevige schoenen zijn nodig ivm ongelijke ondergrond en brandnetels.
De excursie is gratis. Een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven.