Mogelijke fanzone bij Laadperron voor Europese thuiswedstrijd FC Twente

EnschedeDe gemeente Enschede richt donderdag 23 juli mogelijk een fanzone in bij het Laadperron aan de Zuiderval voor de wedstrijd die FC Twente speelt in een voorronde van de Europa League.

Op 16 juli spelen Ferencváros uit Hongarije en FK Vojvodina uit Servië tegen elkaar. De winnaar van deze wedstrijd speelt op 23 juli tegen FC Twente in Enschede. Het is lastig om nu in te schatten met hoeveel supporters zij komen. We verwachten dat beeld een aantal dagen voor de wedstrijd helder te hebben. Op basis daarvan wordt duidelijk of een fanzone bij het Laadperron nodig is of dat we het op een andere plek inrichten.

Gastvrije ontvangst supporters

Een fanzone is een plek waar supporters bij elkaar komen voor de wedstrijd. Wij vinden het belangrijk dat we supporters van de bezoekende club vriendelijk en gastvrij ontvangen. De Europese voetbalbond UEFA vraagt dat ook van ons. De keuze voor het Laadperron is gemaakt vanwege drukte, bouwactiviteiten en beperkte bereikbaarheid in de binnenstad.

Muziek, eten en drinken in de fanzone

De fanzone is open vanaf 13.00 uur en is in het gebouw en op het terras van het Laadperron. Binnen en buiten kunnen supporters iets eten en drinken en er is een muzikant aanwezig. De supporters kunnen het Laadperron bereiken met pendelbussen. Vanaf 18.00 uur vertrekken pendelbussen van de fanzone naar stadion De Grolsch Veste.

Veilig verloop

Samen met de politie zorgen we dat alles veilig verloopt. We proberen overlast zo veel mogelijk te voorkomen. De gemeente heeft de omwonenden van het Laadperron per brief geïnformeerd.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio