Amersfoort/Hoogland – Na de zomer worden de dagelijkse activiteiten weer opgepakt. Een bezoek aan familie, een afspraak in het ziekenhuis, een middag winkelen of een uitstapje: het openbaar vervoer biedt een comfortabele manier om op pad te gaan. Wie vragen heeft aan één van de OV-ambassadeurs over reizen met de trein, bus of tram, de nieuwe OV-pas, het plannen van een reis of het betalen van een rit, is van harte welkom tijdens het gratis OV-inloopspreekuur.
OV-inloopspreekuren
Datum: Donderdag 3 september 2026
- Tijd: 14.00 – 15.30 uur
- Locatie: Bibliotheek Vathorst, Leeghwater 1-3, Amersfoort
Datum: Maandag 21 september 2026
- Tijd: 10.00 – 11.30 uur
- Locatie: Meander MC, Maatweg 3, Amersfoort
Datum: Maandag 21 september 2026
- Tijd: 14.30 – 16.00 uur
- Locatie: Dorpshuis de Neng, Engweg 7, Hoogland
Stel uw vragen aan de OV-ambassadeurs
Tijdens het OV-inloopspreekuur zitten ervaren OV-ambassadeurs klaar om vragen te beantwoorden. Zij kunnen informatie en advies geven over abonnementen, het in- en uitchecken bij verschillende vervoerders en het plannen en betalen van een reis. Loop vrijblijvend binnen, de OV-ambassadeurs nemen rustig de tijd om uitleg te geven.
Marianne (70 jaar): “Na de vakantie wilde ik weer vaker met de bus naar de stad, maar ik twijfelde over het in- en uitchecken. Dankzij de OV-ambassadeurs weet ik precies hoe het werkt en stap ik weer met een gerust gevoel in.”
OV-ambassadeurs helpen jou op weg. Kijk voor meer informatie op www.doemeemethetov.nl
Telefonisch spreekuur
Liever telefonisch advies? Bel dagelijks met een OV-ambassadeur tijdens het telefonisch spreekuur. Zij zijn bereikbaar op: 033 – 208 23 80.
- Maandag- t/m vrijdagochtend van 10.00 tot 12.00 uur
- Dinsdag- en donderdagmiddag van 13.30 tot 15.00 uur
- Maandag- en woensdagavond van 18.30 tot 20.00 uur

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven.