Bergen (NH) – De drie brandweerposten Egmond aan Zee, Schoorl en Bergen hebben in het voorjaar elk een nieuwe terreinwagen in gebruik genomen. De voertuigen zijn uitermate geschikt om te rijden in strand-, duin- en bosgebieden. Het gaat om de zogeheten VW Amarok 4×4 verkenningsvoertuig.
Voertuigen bekijken
Burgemeester Hafkamp en de plv. teamcommandant Meijer kwamen afgelopen maandag langs om de posten te feliciteren en de voertuigen te bekijken. De wagens waren voor deze gelegenheid alle drie in de brandweerkazerne van Egmond aan Zee gestald.
Wagens voor mul zand
Van de posten Schoorl en Bergen waren de postcommandanten en een delegatie van de vrijwilligers aanwezig. Burgemeester en teamcommandant kregen een demonstratie op het strand. De chauffeurs gaven tijdens de rit uitleg en lieten via rijmanoeuvres zien hoe de wagens soepel hun weg vinden in mul zand.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.