Alphen aan den Rijn – Op zaterdag 8 september gaf Ilse de Lange een signeersessie voor haar fans in Alphen aan den Rijn. Dit omdat zij een nieuw album heeft uitgebracht onder de naam Ilse De Lange.
Nieuw album
Het nieuwe album van Ilse de Lange heeft 6 jaar op zich laten wachten en is meteen ook haar eerste solo album geworden. Het album bestaat uit veertien nummers, waaronder het nummer OK.
Veel fans op de foto
Vele liefhebbers stonden vroeg in de rij om op de foto te gaan met de populaire artieste, of om een handtekening te bemachtigen van Ilse. Ook werd er volop genoten van het optreden dat zij voor de signeersessie gaf.
Fotografie: Wesley Weijers

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.