23.1 C
De Bilt

Speeddaten met VSBfonds voor financiering sociale en creatieve initiatieven

In Friesland, Groningen en Drenthe zijn veel mensen die zich inzetten voor een sociale, inclusieve en creatieve samenleving. Om hun ideeën uit te voeren, is geld nodig, maar dat is niet altijd makkelijk te krijgen. Daarom organiseert VSBfonds op dinsdag 26 augustus online speeddates. Mensen uit deze provincies met een goed idee voor hun buurt of regio, horen of hun idee past bij VSBfonds en hoe ze geld kunnen aanvragen.

Deze speeddates zijn voor initiatiefnemers met ideeën die ervoor zorgen dat mensen erbij horen, mee mogen en mee kunnen doen. Zoals projecten die buurten fijner en gezelliger maken, of waarbij mensen met verschillende achtergronden elkaar ontmoeten. Of culturele projecten die ervoor zorgen dat meer mensen meedoen aan kunst en cultuur. Zodat ook zij de verrijkende en verbindende kracht van kunst en cultuur kunnen ervaren.

Kom je naar de speeddate?

Op vsbfonds.nl staat meer informatie over de projecten die VSBfonds ondersteunt. Wie daarna een afspraak voor een speeddate wil maken, kan dat doen via: Friesland, Groningen en Drenthe | VSBfonds, onderaan de pagina.
Tijdens de date geven de adviseurs vrijblijvend feedback, praktische tips en leggen ze uit of het idee kans maakt op financiering van VSBfonds.

VSBfonds werkt in heel Nederland, van kleine plaatsen tot grotere steden. Op de contactpagina vind je per regio wanneer daar speeddates zijn.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio