Krimpen aan de Lek – Zaterdag was de aftrap voor de eerste Surfrock on the Road in het Cultuurhuis in krimpen aan de Lek. Surfrock is een gratis drie daags evenement dat één keer per jaar gehouden wordt op het terrein van de Surfplas bij het krimpenerhout.
Omdat er vraag was naar meer van Surfrock, buiten het festival om, is er na wat vergaderen het idee ontstaan om vanuit Surfrock optredens te organiseren op andere plekken.
De aftrap hiervan, vond plaats op 25 oktober in het Cultuurhuis in Krimpen aan de Lek. Waarvan de intree uiteraard ook geheel gratis was.
Surfrock sfeer
De theaterzaal van het Cultuurhuis was omgetoverd in de sfeer van het jaarlijkse festival.
De paraplu’s waren aan het plafond bevestigt. Deze mochten niet zomaar binnen opgehangen worden. Vanwege brandveiligheid zijn de paraplu’s stuk voor stuk geïmpregneerd zodat ze brandvertragend zijn.
Genoten van de bands
De avond begon om 20.00u, waarbij de bluesband Blues Trick de avond opende.
De zangeres Diana heeft een prachtige stem en genoot het publiek van de prachtige energieke geluid van bleus muziek.
Na hun optreden werden de instrumenten omgeruild voor die van de alom bekende Kid Lazy Band. Hun geweldige muziek en energie op het podium, bracht de volle zaal aan het dansen en werd het dak eraf gespeeld.
Na dit eerste succes is er zeker animo om dit nog een aantal keer per jaar te gaan herhalen in de regio. Met twee bands per avond die dan alle kans hebben om hun geluid te laten horen. En ervoor te zorgen dat het publiek kan genieten van een leuke avond. Uiteraard is er volgend jaar op 19, 20 en 21 Juni weer het drie daagse Surfrock festival.

Wat leuk en mooi geschreven Joke.