2.9 C
De Bilt
woensdag, 12 maart 2025

Gratis balanstest met hulp van de smartfloor

Voor thuiswonende ouderen van 65 jaar en ouder organiseert Team Sportservice Noordkop een In Balans-training en een Body, Brein en Balans-training. Deze gratis trainingen die gegeven worden in het kader van valpreventie, gaan van start op respectievelijk 20 maart en 25 maart. Welke training het best bij u past, meet Team Sportservice Noordkop met de zogenaamde Smartfloor.  

De In Balans-training bestaat uit cursus en trainingsbijeenkomsten om een goede stabiliteit te houden en te verbeteren. De Body, Brein & Balans-training is een interactieve hersentraining die gecombineerd wordt met beweegvormen om stevig te (blijven) staan. Deze wetenschappelijk onderbouwde methode is de ideale manier om zowel mentaal als fysiek fit te blijven.

Balanstest ook iets voor u?

Bent u geïnteresseerd in een van de trainingen? U kunt vrijblijvend bij ons langskomen. Samen kijken we, aan de hand van de zogenaamde Smartfloor, welke training het beste bij u past. De Smartfloor is een innovatieve mat van 5 meter lang met slimme sensoren. Door eroverheen te lopen, worden in enkele seconden uw staplengte, loopsnelheid en stapfrequentie gemeten.

Op 13 maart vindt u de Smartfloor bij MFC ’t Wijkhuis (Texelstroomlaan 5, 1784 EA Den Helder) van 09:30 uur tot 11:00 uur. Op 17 maart ligt de Smartfoor bij MFC De Boerderij (Gravin Magdalena van Waardenburglaan 22, 1785 JP Den Helder) van 09:30 uur tot 11:00 uur.    Voor meer informatie over de locaties van de Smartfloor, bekijk de website van BNW Netwerk Vitaliteit (netwerkvitaliteit.bnw.nl) en scroll naar beneden om het aanbod in uw gemeente te bekijken. Alle thuiswonende ouderen van 65 jaar en ouder die willen werken aan hun balans en fitheid zijn van harte welkom.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio