23.1 C
De Bilt

locatie Rijnsburg: Royal FloraHolland investeert flink

Royal FloraHolland zet een grote stap naar een duurzame en veilige toekomst. Begin 2025 is het Real Estate Masterplan gestart. Dit is een plan voor investeringen op de lange termijn. In het plan staan duurzaamheid, veiligheid en continuïteit centraal. Een belangrijk project is vernieuwing op onze hub in Rijnsburg

We gaan verbouwen, renoveren en opnieuw indelen. Oude gebouwen worden gesloopt en daken met asbest veilig verwijderd. Daarna maken we de gebouwen geschikt voor DME-vrij gebruik. Dat betekent geen (vracht)auto’s meer binnen bij de werkplekken.  Ook vervangen we installaties, zoals luchtbehandeling, waterleidingen, verlichting en sprinklers. Zo maken we hub Rijnsburg veilig, efficiënt en klaar voor de toekomst. 

Gevolgen voor huurders 

We willen de sterke positie en koopkracht van Rijnsburg behouden. De plannen hebben wel gevolgen voor een aantal van onze huurders. Zij hebben vorige week persoonlijk een brief gekregen met een toelichting. Ook zijn de huurders uitgenodigd voor informatiesessies en volgen er persoonlijke gesprekken. Samen kijken we naar hun wensen voor de toekomst. Dit is nodig, want de nieuwe indeling is een ingewikkelde puzzel. 

Waarom deze vernieuwing? 

Met deze investering spelen we in op veranderingen in de sector. Zo zorgen we dat de hub in Rijnsburg klaar is voor de toekomst. 

“We investeren niet alleen in gebouwen, maar ook in een veilige en efficiënte werkomgeving voor onze medewerkers en onze partners,” zegt Coen Meijeraan, manager Real Estate & Facility Management. “Deze vernieuwing is een belangrijke stap om onze hubs toekomstbestendig te maken en onze klanten goed te faciliteren.” 

De werkzaamheden beginnen niet meteen. Huurders en andere betrokkenen blijven we informeren. We verwachten dat de verbouwing start in 2028. Ruim daarvoor moet er duidelijkheid zijn voor alle betrokken.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio