8 C
De Bilt
maandag, 3 maart 2025

Jaarlijks Knakworstrennen in Beugen trekt veel bezoekers bij mooi weer

Gisteren, zondag 2 maart, stond het plaatsje Beugen op deze carnavalszondag in het teken van de jaarlijkse Knakworstrennen aan het Kerkplein in Beugen.

Knakworstrennen

Bij het Knakworstrennen is het de bedoeling dat iemand verkleed als een knakworst een teamlid op de rug neemt en al huppelend over de finish komt. Dat moet uiteraard wel gebeuren zonder te vallen. Ook mag de persoon die op de rug van de knakworst zit niet de grond raken. Want dan ben je als worst direct de sigaar.

Dat wordt zandhappen voor de knakworsten in Beugen
Dat wordt zandhappen voor de knakworsten in Beugen – Foto: © Wesley Weijers – Regio Online

Feestavond

Omdat het evenement dit jaar voor de 40e keer werd gehouden, stond er in de avond een prachtige feesttent klaar. Daar waren diverse optredens om deze jubileumeditie te vieren. Zo waren de mannen StukTV ook aanwezig met een bijdrage.

Over de finish zonder los te laten
Over de finish zonder los te laten – Foto: © Wesley Weijers – Regio Online

3 keer raden wat er tijdens de feestavond naast bier nog meer op het menu stond: inderdaad… knakworsten!

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio