Op vrijdag 5 september komt acteur Ian Bok zijn voorstelling De Appelboomdroom spelen op Velics Voedselbos Lopikerwaard. In De Appelboomdroom komen allerlei mensen naar het voedselbos – op hun eigen manier iets oogsten, maar ze zaaien ook allemaal iets. Ook de microben, dieren en planten van het voedselbos komen aan het woord.
Ian speelt solo het héle bos, en brengt het tot leven! Er zijn twee voorstellingen op vrijdag 5 september. Een middagvoorstelling die begint om 15:30, en een avondvoorstelling die begint om 19:15.
De Appelboomdroom
De voorstelling duurt een klein uur. Inloop is vanaf een half uur voor aanvang. Na afloop kan er worden nagepraat in ‘de foyer’ onder het genot van een drankje. Aangeraden wordt om een kampeerstoeltje o.i.d. mee te nemen. Het terrein is grotendeels onverhard en op sommige plekken moeilijk begaanbaar, dus is het voor rolstoelgebruikers en mensen die slecht ter been zijn niet toegankelijk.
De voorstelling is voor vrijwilligers van Duurzaam Lopikerwaard gratis. Andere belangstellenden betalen een bijdrage van 5 euro. Aanmelden via een mail aan voedselbos@duurzaamlopikerwaard.nl. Er is per voorstelling maximaal plaats voor 6o personen, vol is vol.