Zondag 28 juni keert amateurkunstfestival Gluren bij de Buren terug naar Woerden. . Tijdens GBDB veranderen tuinen in de wijken in de stralende openluchtpodia, met lokale amateurkunstenaars op de bühne. De organisatie is de zoektocht begonnen naar gastvrije hosts en podiumkunstenaars die willen meedoen.
Gluren bij de Buren
‘GBDB brengt de afgelopen jaren veel mensen op de been. Je ziet onze bezoekers lopend of fietsend naar de optredens gaan. Ze hebben handgeschreven programma’s gemaakt en proberen zoveel mogelijk optredens te bezoeken. De sfeer is altijd gemoedelijk, gezellig en open. Artiesten genieten van de betrokkenheid en interesse in hun muziek/act. Er is een grote groep locatie-eigenaren die al jaren mee doen. Wij vinden het geweldig dat zij jaarlijks hun tuin openstellen voor onbekenden. Het is en blijft bijzonder dat het 10 of 5 minuten voor aanvang leeg kan zijn in de tuin en als de act begint, de tuin vol staat of zit!’ zegt coördinator Mark van Leeuwen.
Aanmelden
Locaties en voorstellingen kunnen tot zondag 10 mei worden aangemeld via gbdb.nl/aanmelden. Podiumkunstenaars ontvangen de helft van alle vrijwillige bijdragen van bezoekers. Hosts kunnen een vergoeding krijgen voor gemaakte kosten. Meer informatie over deelname vind je op gbdb.nl.
‘Vorig jaar vierden wij ons 10 jarig bestaan in Woerden! Het was een geweldig feest in meer dan 50 tuinen. We hebben als team genoten van de locatie-eigenaren, acts en bezoekers. Wij kijken uit naar de elfde editie en hopen op nog meer feest!’
Algemene informatie
- Wat: Gluren bij de Buren Woerden
- Wanneer: zondag 28 juni tussen 13:00 en 18:00
- Waar: in tuinen door heel gemeente Woerden
Meer informatie en aanmelden voor zondag 10 mei via gbdb.nl.
