Start sloop voormalige Edah aan het Steenwijkerdiep

Steenwijk – De voorbereidingen voor de sloop van de voormalige Edah aan het Steenwijkerdiep in Steenwijk zijn begonnen. Het pand wordt volledig afgebroken om plaats te maken voor een nieuwe Aldi supermarkt. De sloop en nieuwbouw zijn onderdeel van het ontwikkelplan voor het Steenwijkerdiep dat een fikse makeover krijgt.

Verder na de sloop

Na de sloopwerkzaamheden wordt de locatie bouwrijp gemaakt. Daarbij wordt ook een deel van de grond gesaneerd. Zodra dat is afgerond kan de nieuwbouw van de Aldi beginnen. Vanwege de werkzaamheden is de naastgelegen inrit naar het parkeerterrein afgesloten. Dit heeft geen gevolgen voor de bereikbaarheid: het Steenwijkerdiep blijft volledig bereikbaar via de huidige toegangswegen.

Inloopbijeenkomst

Op 25 maart 2026 organiseert de gemeente Steenwijkerland een inloopbijeenkomst in het gemeentehuis aan de Vendelweg in Steenwijk. Tijdens deze bijeenkomst kunnen belangstellenden zich laten informeren over de bouwplannen van Aldi, Jumbo, Lidl en Woonconcept. Ook zijn er schetsen te zien van de inrichting van het gebied. Omwonenden krijgen voor deze inloopbijeenkomst binnenkort een persoonlijke uitnodiging. Deze uitnodiging wordt vervolgens ook gedeeld in de gemeentelijke informatiepagina in de huis-aan-huiskrant, op de gemeentelijke website en via de social media kanalen van de gemeente.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio