23.1 C
De Bilt

Overwegend bewolkt en zeer zacht, aanvankelijk regen. Nieuwjaarsdag droog

Verwachting voor vandaag en morgen

Vanmiddag komen er naast wolkenvelden ook enkele opklaringen voor. In het noordoosten regent het aanvankelijk nog. Oudjaarsavond en de jaarwisseling verlopen op de meeste plaatsen droog. Het blijft zeer zacht. De maximumtemperatuur ligt rond 13°C en daalt in de avond maar langzaam. Er staat een zuidwestelijke wind, boven land matig, soms vrij krachtig, langs de kust en boven het IJsselmeer meest krachtig, 6 Bft. In de avond wordt de wind boven land matig, aan zee en op het IJsselmeer vrij krachtig.

Nieuwjaarsnacht verloopt overwegend bewolkt maar droog. De wind neemt af naar zwak tot matig en draait naar zuid tot zuidwest. De minimumtemperatuur ligt rond een graad of 11.

Nieuwjaarsdag blijft het droog en is er af en toe ruimte voor de zon. Het blijft bijzonder zacht voor de tijd van het jaar. De maximumtemperatuur loopt uiteen van 12°C in het noorden tot 15°C in het zuiden. De zuidelijke wind neemt in de loop van de dag toe naar matig, langs de kust (vrij) krachtig. (Bron: KNMI)

Uitgifte: 31/12/2021 15.28 uur LT

   

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio