Werkzaamheden aan N322 door D. van der Steen zorgen voor een veiligere Almweg bij Almkerk

Almkerk – In opdracht van de provincie Noord-Brabant voert D. van der Steen herstelwerkzaamheden uit aan de provinciale weg N322 bij Almkerk. In 2024 is al onderhoud uitgevoerd aan de N322. Deze maatregel heeft helaas niet het gewenste effect gehad, waardoor de situatie op sommige delen van de weg onveilig is geworden. Daarom worden nu herstelwerkzaamheden uitgevoerd.

Waar en wanneer

De werkzaamheden vinden plaats op de N322 tussen de Woudrichemseweg en Waardhuizen. De weg is afgesloten op donderdag 4 juni tussen 7.00 – 16.00 uur en vrijdag 5 juni tussen 7.00 – 16.00 uur.

Omleidingen N322

Tijdens de werkzaamheden is de weg afgesloten tussen de Woudrichemseweg en Waardhuizen. De oversteek Sjersetraat / Boompjes blijft open. Het verkeer wordt omgeleid via gele omleidingsborden.

  • Vanaf Almkerk richting Giessen → volg bord ‘G’
  • Vanaf Giessen/Waardhuizen richting Almkerk → volg bord ‘A’

Nood- en hulpdiensten nemen altijd de snelste route. Het openbaar vervoer rijdt tijdelijk een aangepaste route. Actuele reisinformatie is te vinden op www.9292.nl.

Mogelijke hinder

Weggebruikers en omwonenden kunnen te maken krijgen met extra reistijd, een verminderde bereikbaarheid en mogelijke geluidsoverlast.

De werkzaamheden zijn afhankelijk van het weer. Bij slecht weer kan de planning verschuiven of kan de uitvoering langer duren.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio