Zelf leren e-mailen in de bibliotheek

E-mailen: voor jongeren en veel ouderen is dit heel normaal. E-mail is ook heel handig, snel, en niet duur. Vaak kun je een e-mail sturen naar een bedrijf, gemeente, arts, of een winkel. Dat is veel goedkoper en sneller dan een brief versturen via de post.

E-mailen

Toch vinden nog genoeg mensen dit erg lastig. Ze weten helemaal niet hoe het moet, of ze hebben geen computer. Het is ook niet fijn om elke keer opnieuw weer hulp te moeten vragen. Bij de Bibliotheek kunnen inwoners nu leren e-mailen. Dat kan door één keer per week naar de Bibliotheek te gaan en daar te oefenen. Vrijwilligers helpen de deelnemers op weg. Tussendoor of na afloop is er nog een gezamenlijk koffiemoment. Het is dus ook gezellig.

Meer weten? Vraag er eens naar in de Bibliotheek.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio