Flitspaal op Randweg in Leusden voor meer verkeersveiligheid

Gisteren is in Leusden een flitspaal geplaatst op het kruispunt Randweg – Groene Zoom ter verbetering van de verkeersveiligheid. De flitser gaat handhaven op door rood rijden en snelheidsovertredingen van het verkeer dat Leusden binnenrijdt. De snelheden van het verkeer zijn hier hoog en er wordt veel door rood gereden.

Tweede flitspaal binnenkort geplaatst

Op de Randweg tussen de rotonde bij Schotkamp en de aansluiting van de Valleilaan komt binnenkort ook een flitspaal. Ook hier zijn de snelheden hoog, terwijl in de nabij gelegen bocht bij de Valleilaan veel fietsers en voetgangers oversteken en gemotoriseerd verkeer de Randweg oprijdt of verlaat.

Handhaving is een van de middelen die kunnen worden ingezet om de verkeersveiligheid te verbeteren. Het Openbaar Ministerie plaatst de flitspalen en int de boetes.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio