Intercity`s maken extra stop op Amsterdam Rai voor Huishoudbeurs

Amsterdam  – De intercity’s maken van 17 tot 25 februari een extra stop op station Amsterdam Rai vanwege de Huishoudbeurs aan de gang is in de Rai in Amsterdam.

Niet op Duivendrecht

Door de extra stop op station Amsterdam Rai zal de intercity niet op station Duivendrecht stoppen, meldt de NS op haar website en via hun app. De NS vraagt reizigers rekening te houden met de Huishoudbeurs. “Hierdoor kunnen de treinen een stuk voller zitten”, aldus een woordvoerder.

Extra overstap

Station Duivendrecht zal in die periode wel bereikbaar zijn via een extra overstap op een sprinter. Dus plan voor vertrek uw reis via de reisplanner.

© Regio Online

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio