Bent u senior en woont u in de gemeente Rheden of Rozendaal? Noteer dan nu alvast de jaarlijkse Dag van de Ouderen in uw agenda. Op maandag 2 oktober is deze er weer. De organisatie heeft weer een mooi programma voor de senioren samengesteld. U wordt deze ochtend lekker (en kosteloos) in de watten gelegd; De koffie staat voor u klaar, er zijn verrassende optredens en u kan genieten van een heerlijke lunch.
Dag van de Ouderen bij Theothorne in Dieren
Dit jaar wordt de Dag van de Ouderen met senioren uit gemeente Rheden en Rozendaal gevierd bij Theothorne te Dieren, vanaf 10.00 uur tot 14.00 uur. De organisatie is in handen van het Lokaal Comité en stichting STOER (Hein Hoek, Ineke van Essen, Petra Wolfert, Klaas Massink en Heidi Nusselder).

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.