Let op: nepmedewerkers Fixteam Drenthe actief in Nietap

In Nietap zijn op dit moment één of meerdere personen actief die zich voordoen als medewerkers van Fixteam Drenthe. Zij vragen bewoners om te betalen, maar voeren daarna geen werkzaamheden uit. Soms dragen zij een jas met het logo van gemeente Noordenveld.

Fixteam vraagt nooit geld!

U hoeft nooit te betalen voor een bezoek van het team of de gemeente. Komt er iemand bij u aan de deur die zegt dat u moet betalen? Laat deze persoon dan niet binnen en betaal niet. Heeft u toch betaald? Dan adviseren wij u om aangifte te doen bij de politie.

De gemeente Noordenveld werkt samen met Fixteam Drenthe om inwoners te helpen met energie besparen. Een medewerker van het team komt gratis bij u thuis om energiebesparende maatregelen te plaatsen, zoals tochtstrippen en radiatorfolie. Ze komen alleen langs als u zelf een afspraak heeft gemaakt via de website. Het bezoek is gratis en de werkzaamheden ook.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio