Op woensdag 12 juni zijn twee nieuwe strandrolstoelen in gebruik genomen op het strand van Delfzijl. Deze rolstoelen zijn er gekomen dankzij een initiatief van de kindergebiedsregisseurs uit Farmsum.
Kinderen stemmen over strandrolstoelen
“Dankzij het project kindergebiedsregie van JongGOUD konden kinderen een stem geven aan dit initiatief,” aldus wethouder Pier Prins. “Het idee voor de strandrolstoelen kwam rechtstreeks van de kinderen zelf. Die willen dat iedereen kan genieten van het strand en de zee in Delfzijl.”
Het Eemshotel heeft aangeboden om de uitleen van de rolstoelen te organiseren.
Rolsstoelen getest
Tijdens de onthulling op het strand van Delfzijl testten burgemeester Ben Visser en wethouder Pier Prins samen met kinderen van groep 7 van de Farmsumerborg de nieuwe rolstoelen. Ook een kind en een volwassene die zelf afhankelijk zijn van een rolstoel, konden de rolstoelen uitproberen.
“Het is geweldig dat we nu kunnen zorgen dat iedereen kan genieten van ons mooie strand,” aldus burgemeester Ben Visser. De rolstoelen zijn gratis en kunnen zonder reservering worden geleend bij het Eemshotel.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.