Parallelweg Sliedrecht vanaf vrijdag 26 juni 18.00 uur weer open

Sliedrecht – De Parallelweg langs industrieterrein Nijverwaard is vanaf vrijdag 26 juni 18.00 uur weer open voor verkeer. Op 22 juni wordt de laatste laag asfalt (toplaag) aangebracht. Hiermee is ook gelijk de laatste fase van de werkzaamheden ingegaan.

Werkzaamheden Parallelweg ruim binnen de tijd afgerond

Vanaf vrijdag 26 juni komt een einde aan de omleidingen via industrieterrein Nijverwaard en kan het verkeer van en naar de afslag Sliedrecht-West via de weg weer Sliedrecht in en uit. Aannemer KWS Infra heeft de werkzaamheden ruim binnen de afgesproken tijd uitgevoerd.

Bedrijven goed bereikbaar gebleven

De werkzaamheden zijn in vijf fases uitgevoerd. Zo bleven winkels en bedrijven op industrieterrein Nijverwaard zo goed mogelijk bereikbaar. Ondernemers zijn tijdens het project voortdurend geïnformeerd.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio