Loop je de 102e editie van de Nijmeegse vierdaagse?

Gemert-Bakel – Dan nodigen wij je van harte uit op dinsdag 10 juli voor een gezellig samenzijn met andere Nijmeegse Vierdaagse-lopers uit onze gemeente.

Van 19.30 tot 20.30 uur ontvangt burgemeester Michiel van Veen alle Gemert-Bakelse lopers graag in de raadzaal om hen alvast aan te moedigen. Onder het genot van een kop koffie kan je ervaringen en tips uitwisselen met collega-lopers. Aan het eind van de bijeenkomst reikt de burgemeester een leuke attentie uit, zodat Gemert-Bakel goed voor de dag komt op de Via Gladiola!

Aanmelden

Je kan je tot en met woensdag 4 juli aanmelden via gemeente@gemert-bakel.nl onder vermelding van Vierdaagse Nijmegen of bel even naar het gemeentehuis. Wij hopen je de 10e te mogen begroeten. Voor nu alvast veel succes en plezier met de laatste trainingskilometers.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio