Bloemen langs invalswegen Emmen

Emmen – Het belooft een fleurig voorjaar te worden in Emmen vol met bloemen. In de dorpen en wijken zijn deze week ruim 1,4 miljoen bloembollen in de grond gestopt. Er bloeien tussen maart en mei de komende jaren prachtige bloemen zoals: narcissen, tulpen en krokussen langs de invalswegen. Kinderen van groep 7 en 8 van OBS de Runde hebben vorige week samen met Wethouder René van der Weide de laatste bloembollen in de grond gestopt. 

Bloemen langs de wegen

Wethouder René van der Weide: “Eind jaren ‘90 stond Emmen bekend om de mooi gekleurde invalswegen. In de loop van de jaren is dat helaas door bezuinigingen verdwenen. Om de invalswegen in het voorjaar weer mooi te maken is vorig jaar besloten in een aantal dorpen en wijken weer bloembollen te planten.”

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio