Hoogeveen – Goed nieuws voor kunstliefhebbers! Na een jaar van radiostilte is het nu tijd voor goed nieuws! Kunstwark in ’t Park is vier nieuwe vrijwilligers rijker en ze zijn erg blij dat de kunstmarkt op zaterdag 30 mei 2026 door mag gaan! Zet de datum vast in de agenda! De vrijwilligers staan weer op de vertrouwde locatie Valkenlaan 5 (Hoogeveen), met (gratis) parkeren aan de Sportveldenweg.
Kunstwark in ’t Park
De kracht van Kunstwark in ’t Park zit hem in de laagdrempeligheid én de verbinding tussen makers en publiek. Het is een plek waar kunstenaars hun werk kunnen presenteren én verkopen, in een ontspannen en creatieve setting. De terugkeer in 2026 symboliseert niet alleen continuïteit, maar ook veerkracht en gemeenschapszin.
Heb je interesse als kunstenaar, vrijwilliger of bezoeker? Volg de organisatie op Facebook en Instagram, of houd de website in de gaten.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.